טיפול לרכב אופל

טיפול לרכב אופל

במרכז שירות גולדמוטורס, מוסך מורשה מטעם היצרן של רכבי אופל, ממתין לכם צוות מקצוענים מומחים שהוכשרו במיוחד מטעם היצרן בטיפול ברכבי אופל על כל סוגיהם. במרכז השירות שלנו יטפלו ברכב האופל שלכם באופן מסור ומקצועי. אצלנו במוסך, תוכלו להנות מכלל הטיפולים והתיקונים המותאמים בדיוק לסוג הרכב שברשותכם. אנו מעניקים שירות איכותי, מקצועי ללא פשרות, אמין ותמיד בשקיפות מלאה. 

ניתן להזמין טיפול או תיקון דרך האתר או להגיע לביקור אצלנו. נשמח מאוד לראותכם!

מה כולל טיפול ברכבי אופל?

כל יצרן רכב, לרבות יצרן רכבי אופל, מגדיר את היקף הטיפול התקופתי הנדרש וניתן לחלק את מכסת הטיפולים לרכב לשלושה סוגים:

טיפול קטן

הטיפול הקטן הוא טיפול פשוט בעלויות נמוכות ובו מוחלפים שמנים ונוזלים המחייבים החלפה בתדירות גבוהה. בטיפול זה בדרך כלל יוחלפו: שמן המנוע, מסנן השמן, מסנן האוויר ובעת הצורך גם מסנן המזגן.

טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הוא טיפול ביניים שבו ירעננו את הנוזלים והשמנים שהוחלפו בטיפול הקטן ויחד עם זאת, יבצעו החלפה של נוזלים ושמנים במערכות נוספות כמו: המצתים, נוזל הקירור ונוזל הבלמים. 

טיפול גדול

הטיפול הגדול ברכבי אופל, הוא גם הטיפול השנתי ברכב. זהו הטיפול היקר מבין השלושה ובו נבדקות כל מערכות הרכב, לרבות החלפת שמנים ונוזלים. בטיפול זה מבצעים גם החלפת חלקי בלאי או חלקים שנמצאה בהם תקלה. 

כל מרכיבי הרכב המוחלפים בטיפולים התקופתיים, הינם מהותיים ונחוצים לתפקוד התקין של הרכב. הטיפול התקופתי מתבצע במרווחים קבועים של זמן או ק"מ על פי הגדרות היצרן. 

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:)

בחרו רכב אופל לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.