טיפול לרכב אופל MOKKA

טיפול לרכב אופל MOKKA

במרכז שירות גולד מוטורס תוכלו להנות מכל פתרונות הטיפול לרכבי OPEL – MOKKA. המוסך שלנו הינו מוסך מורשה מטעם היצרן ובו מחכה לכם צוות מומחים מקצועי המקפיד על טיפול מסור, אמין ובשקיפות מלאה ומקצועיות ללא פשרות. במוסך תמצאו מגוון מחלקות רכב המעניקות את כל טיפולי הרכב במקום מקצועי אחד. את חוויית השרות הייחודית של גולד מוטורס תוכלו להזמין ישירות דרך האתר או דרך הטלפון. מוזמנים לבקר אותנו, נשמח לראותכם תמיד!

מה כולל הטיפול לרכב OPELMOKKA?

המרכז שלנו פועל מטעם יצרן הרכב ולכן אנו פועלים על פי היקף הטיפולים המומלץ. ברכבי OPELMOKKA נהוג לחלק את שגרת הטיפולים לשלוש:


טיפול קטן 

הטיפול הקטן הינו טיפול שנהוג לבצע בתדירות גבוהה, בדרך כלל אחת לשלושה חודשים ומטרתו לשמור על רכיבים חשובים ברכב. בטיפול זה יוחלפו שמנים במנוע, במסנן האוויר ומסנן המזגן.


טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הוא טיפול קצת יותר גדול מהטיפול הקטן, בו מוחלפים שמנים ונוזלים שהוחלפו בטיפול הקטן ושמנים ונוזלים נוספים. את הטיפול הזה נהוג לבצע לפני עונת החורף ונבדקות בו מערכות חשובות נוספות כמו מערכת הגלגלים והמגבים של הרכב.


טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול התקופתי הידוע שרוב האנשים מבצעים אחת לשנה, לרוב, לפני טסט. בטיפול זה נבדקות כל מערכות הרכב ומוחלפים רכיבים הכוללים בלאי במוסך מורשה כמו גולד מוטורס, כל הרכיבים המוחלפים יהיו מקוריים לרכב ה – OPELMOKKA שלך. 


נסיעה בטוחה ברכב, מצריכה בדיקה והחלפה של רכיבים לפי הוראות יצרן. ברכבי OPELMOKKA, מגדיר היצרן ביצוע טיפול תקופתי כל 15,000 ק"מ או אחת לשנה בכל מקרה.

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.