טיפול לרכב אופל CROSSLAND

טיפול לרכב אופל CROSSLAND

למרכז השירות של גולד מוטורס צוות מומחים מקצוענים שמוכשרים על ידי היצרן לטפל ברכבי OPEL – CROSSLAND. הצוותים במחלקות אצלנו מעניקים לכם חווית שירות הכוללת את הפתרונות שהרכב שלכם צריך. מרכז השירות של גולד מוטורס מקפיד על איכות, אמינות, מקצועיות ללא פשרות ושקיפות מלאה. ניתן להזמין טיפול דרך האתר או בטלפון. בואו לבקר אותנו, נשמח לראותכם תמיד!

מה כולל טיפול לרכב OPEL – CROSSLAND?

כל יצרן רכב וגם יצרני OPEL – CROSSLAND, מגדירים את היקף הטיפול התקופתי שבדרך כלל מחולק לשלוש:


טיפול קטן 

הטיפול הקטן הינו טיפול חשוב לשמירה על תקינות של מערכות מסוימות ברכב. בטיפול זה מחליפים את שמן המנוע, מסנן שמן ומסנן אוויר, לעיתים גם מסנן מזגן.


טיפול בינוני

טיפול בינוני הוא טיפול שבו מעבר לחלקי החילוף המוחלפים בטיפול קטן, יוחלפו גם חלקים, שמנים ונוזלים שתדירות ההחלפה שלהם היא נמוכה יותר. בין החלקים ניתן למנות את מערכת המצתים, נוזל הקירור ונוזל הבלמים.


טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול השנתי שבו בודקים את כל מערכות הרכב, מחליפים נוזלים ושמנים בכל המערכות שזקוקות לכך ומבצעים החלפת רכיבים בעלי בלאי.


החלפת רכיבים הכוללים בלאי הינה החלפה חשובה, שכן הם חשובים ונחוצים לתפקוד תקין של הרכב. לטיפולים התקופתיים מרווחים קבועים שקבע יצרן הרכב. ברכבי OPEL – CROSSLAND נהוג לבצע טיפולים כל 15,000 ק"מ או כאשר מגיעים לשנה.

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.