טיפול לרכב סיטרואן E_Berlingo

טיפול לרכב סיטרואן E_Berlingo

גולד מוטורס הינו מוסך מורשה מטעם יצרן רכבי CITROEN – E_Berlingo. במרכז השירות שלנו מחכה לכם צוות מקצוענים מומחים בתחומם שצברו ידע וניסיון עם השנים וגם קיבלו הדרכות מטעם היצרן על רכבי CITROEN – E_Berlingo. המרכז שלנו מספק לכם את כל הפתרונות לרכב במקום אחד וכל זאת תוך כדי מקצועיות ללא פשרות, אמינות, איכות שירות וטיפול מהגבוהים בענף ושקיפות מלאה לאורך כל הדרך. תוכלו להזמין טיפול או תיקון דרך האתר, להתקשר או להגיע לבקר. נשמח לראותכם תמיד!

מה כולל טיפול לרכב CITROEN – E_Berlingo?

כל יצרן רכב וגם היצרן של רכב CITROEN – E_Berlingo, מגדיר את היקף הטיפול הנדרש וניתן לחלק את מכסת הטיפולים על פי החלוקה הבאה:


טיפול קטן

טיפול בו מחליפים את שמן המנוע, מסנן שמן ומסנן אוויר, לעיתים גם מסנן מזגן. זהו טיפול המתבצע בתדירות גבוהה, אחת לשלושה חודשים.


טיפול בינוני

טיפול חשוב והכרחי המתבצע בדרך כלל בחילופי עונות.  בטיפול זה, מעבר לחלקי החילוף המוחלפים בטיפול הקטן, יוחלפו גם חלקים ונוזלים בהם תדירות ההחלפה היא נמוכה יותר ואשר לרוב הם גם יותר יקרים. בין החלקים הללו ניתן למנות למשל את המצתים, נוזל קירור, ונוזל בלמים.


טיפול גדול

טיפול תקופתי המתבצע בדרך כלל אחת לשנה ובו נבדקות כל מערכות הרכב, מוחלפים שמנים ונוזלים וגם רכיבים בעלי בלאי. 


כל המרכיבים המוחלפים ברכב בטיפול התקופתי הינם חשובים ונחוצים עבור נהיגה בטוחה ברכב. הטיפול התקופתי ברכבי CITROEN – E_Berlingo מתבצע במרווחים קבועים, כאשר הטיפול הראשון הוא בדרך כלל לאחר 15,000 ק"מ או אחת לשנה.

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.