טיפול לרכב סיטרואן

טיפול לרכב סיטרואן

במרכז שירות גולדמוטורס, מוסך מורשה מטעם היצרן של רכבי סיטרואן, ממתין לכם צוות מקצוענים מומחים שהוכשרו במיוחד מטעם היצרן בטיפול ברכבי סיטרואן על כל סוגיהם. במרכז השירות שלנו יטפלו ברכב הסיטרואן שלכם  באופן מסור ומקצועי. בכל זמן שתגיעו אלינו, תוכלו להנות מכלל הטיפולים והתיקונים המותאמים בדיוק לסוג הרכב שברשותכם. השירות שאנו נעניק לכם תמיד יהיה איכותי, אמין, בשקיפות מלאה ובמקצועיות ללא פשרות.

ניתן להזמין טיפול או תיקון דרך האתר או להגיע לביקור אצלנו. נשמח מאוד לראותכם!

מה כולל טיפול ברכבי סיטרואן?

כל יצרן רכב מגדיר את היקף הטיפול התקופתי הנדרש וניתן לחלק את מכסת הטיפולים לרכב לשלושה סוגים:

טיפול קטן

זהו טיפול יחסית מהיר בעלויות נמוכות שבו שמים דגש על החלפת נוזלים ושמנים שיש להחליף בתדירות גבוהה. בטיפול ישימו דגש על החלפת שמן המנוע, מסנן השמן, מסנן האוויר ובעת הצורך גם מסנן המזגן.

טיפול בינוני

זהו טיפול משלים לטיפול הקטן והעלות שלו מעט יותר גבוהה. בטיפול זה ירעננו את השמנים והנוזלים שכבר הוחלפו בטיפול הקטן ויוחלפו שמנים ונוזלים נוספים במערכות שבהן תדירות ההחלפה נמוכה יותר. בין החלקים המוחלפים ניתן למנות את המצתים, נוזל הקירור ונוזל הבלמים. 

טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול שכולם מכירים כטיפול השנתי לרכב והוא הטיפול היקר מבין השלושה. בטיפול זה יבצעו בדיקה על כל מערכות הרכב ויוחלפו גם שמנים ונוזלים מהטיפולים הקודמים. 

כל מרכיבי הרכב המוחלפים בטיפולים התקופתיים, הינם מהותיים ונחוצים לתפקוד התקין של הרכב. הטיפול התקופתי מתבצע במרווחים קבועים של זמן או ק"מ על פי הגדרות היצרן. 

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:)

בחרו רכב סיטרואן לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.