טיפול לרכב אופל CORSA-E

טיפול לרכב אופל CORSA-E

מרכז השירות גולד מוטורס מציע לכם טיפול מקצועי ברכבי OPEL – CORSA-e. ברשותנו צוות מומחים שמחכה לכם עם ניסיון וידע נרחב ומאפשר לכם להנות מכל הפתרונות לרכב במרכז שירות מורשה אחד המקפיד על מקצועיות ללא פשרות, איכות הטיפולים, אמינות ושקיפות מלאה במוסך גולד מוטורס אתם נהנים מחוויית שירות ייחודית. תוכלו להזמין טיפול או תיקון לרכב באמצעות האתר או דרך הטלפון. מוזמנים לבקר אותנו, נשמח לראותכם תמיד!

מה כולל הטיפול לרכב OPELCORSA-e?

גולד מוטורס הינו מוסך מורשה מטעם היצרן הפועל על פי הוראות היצרן בלבד. כל יצרן רכב מגדיר את היקף הטיפול התקופתי הנדרש, במקרה של רכבי OPELCORSA-e, נהוגה חלוקה לשלושה טיפולים:


טיפול קטן 

זהו טיפול תקופתי קצר מועד שמומלץ לבצע אחת לשלושה חודשים ובו מחליפים שמנים ונוזלים שהכרחיים עבור פעולת הרכב. בין השמנים יוחלפו: שמן המנוע, שמן מסנן האוויר ושמן מסנן המזגן.


טיפול בינוני

הטיפול הבינוני, נקרא גם טיפול עונתי ונהוג לבצע אותו אחת לחצי שנה, בדרך כלל לפני החורף. בטיפול זה יוחלפו השמנים והנוזלים שהוחלפו בטיפול הקטן יחד עם בדיקה של מערכת המצתים, נוזל הקירור ונוזל הבלמים. נהוג לבדוק בטיפול זה גם את הגלגלים ולהחליף מגבים.


טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול המוכר לכולנו כטיפול השנתי או הטיפול התקופתי שמבצעים לפי מספר הקילומטרים שהגדיר היצרן. בטיפול זה יבדקו כל מערכות הרכב, לרבות החלפת שמנים ונוזלים במערכות שבוצעה בהם ההחלפה בטיפול הקטן והבינוני. כמו כן, יוחלפו רכיבים בעלי בלאי. 


החלפת רכיבים ברכב הינה דבר חשוב והכרחי לתפקוד תקין ובטוח של הרכב. הטיפולים התקופתיים מצוינים בהגדרות היצרן, כאשר הטיפול התקופתי הגדול ברכבי OPELCORSA-e, מומלץ כל 15,000 ק"מ או כאשר מגיעים לשנה.

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.