טיפול לרכב פיגו 2008-e

טיפול לרכב פיגו 2008-e

מרכז השירות של גולד מוטורס הוא בית עבור רכבי PEUGEOT – 2008-e והוא מאפשר לכם להנות מכל הפתרונות לרכב במקום אחד וממוסך מורשה מטעם היצרן וצוות המומחים המקצוענים המוכשרים על ידו. מרכז השירות מקפיד על הענקת שירות מקצועי וטיפול מסור, אמין ובשקיפות מלאה ומקצועיות ללא פשרות. את חוויית השרות הייחודית שלנו תוכלו להזמין ישירות דרך האתר או דרך הטלפון. מוזמנים לבקר אותנו, נשמח לראותכם תמיד!

מה כולל הטיפול לרכב PEUGEOT – 2008-e?

מרכז השירות גולד מוטורס הוא מוסך מורשה מטעם היצרן המבצע טיפולים על פי היקף הטיפולים שהוא קבע. ברכבי PEUGEOT – 2008-e, נהוג לחלק את הטיפולים לשלוש:


טיפול קטן 

הטיפול הקטן הינו טיפול חשוב והכרחי שנהוג לבצע בתדירות גבוהה, בדרך כלל אחת לשלושה חודשים. ומטרת הטיפול, לשמור על רכיבים חשובים ברכב. בטיפול זה יוחלפו שמנים במנוע, במסנן האוויר ומסנן המזגן.


טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הוא טיפול מעט יותר גדול ומתבצע בתדירות יותר נמוכה, בדרך כלל אחת לחצי שנה. בטיפול זה מוחלפים שמנים ונוזלים שהוחלפו בטיפול הקטן ושמנים ונוזלים נוספים. את הטיפול הזה נהוג לבצע לפני עונת החורף ונבדקות בו מערכות חשובות נוספות כמו מערכת הגלגלים והמגבים של הרכב.


טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול התקופתי המוכר. בטיפול זה נבדקות כל מערכות הרכב ומוחלפים רכיבים הכוללים בלאי במוסך מורשה כמו גולד מוטורס, כל הרכיבים המוחלפים אצלנו במכרז השירות גולד מוטורס, יהיו מקוריים ומותאמים לרכב ה – PEUGEOT – 2008- e שלך.


נסיעה בטוחה ברכב, מצריכה בדיקה והחלפה של רכיבים לפי הוראות יצרן. ברכבי PEUGEOT – 2008-e, מגדיר היצרן ביצוע טיפול תקופתי כל 20,000 ק"מ או אחת לשנה בכל מקרה.

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.