טיפול לרכב פיגו 208

טיפול לרכב פיגו 208

במרכז השירות של גולד מוטורס ממתין לכם צוות מומחים מקצוענים שהוכשרו על ידי היצרן לטפל ברכבי PEUGEOT 208. הצוותים שלנו יעניקו לכם חווית שירות ייחודית הכוללת את כל הפתרונות שהרכב שלכם צריך. מרכז שירות גולד מוטורס מקפיד על איכות, אמינות, מקצועיות ללא פשרות ושקיפות מלאה. ניתן להזמין טיפול דרך האתר או בטלפון. בואו לבקר אותנו, נשמח לראותכם תמיד!

מה כולל טיפול לרכב PEUGEOT 208?

יצרן רכבי PEUGEOT 208 הגדיר ככל יצרניות הרכב, היקף טיפולים תקופתיים מומלצים. ברכבי PEUGEOT 208 נהוג לחלק את הטיפולים לשלושה סוגים:


טיפול קטן 

הטיפול הקטן הינו טיפול הכרחי וחשוב לשמירה על תקינות של מערכות מסוימות ברכב. בטיפול זה נהוג להחליף את שמן המנוע, מסנן שמן ומסנן אוויר, לעיתים גם מסנן מזגן.


טיפול בינוני

טיפול בינוני הוא טיפול שנהוג לבצע אחת לחצי שנה. זהו טיפול שבו מעבר לחלקי החילוף המוחלפים בטיפול קטן, יוחלפו גם חלקים, שמנים ונוזלים שתדירות ההחלפה שלהם היא נמוכה יותר. בין החלקים ניתן למנות את מערכת המצתים, נוזל הקירור ונוזל הבלמים. לעיתים יבדקו גם את גלגלי הרכב ומערכת המגבים במידה והגעתם לבצע את הטיפול בעונת החורף. 


טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול הנקרא טיפול שנתי. בטיפול זה בודקים את כל מערכות הרכב, מחליפים נוזלים ושמנים בכל המערכות שזקוקות לכך ומבצעים החלפת רכיבים בעלי בלאי. 


החלפת רכיבים הכוללים בלאי הינה החלפה חשובה, שכן הם חשובים ונחוצים לתפקוד תקין של הרכב. לטיפולים התקופתיים מרווחים קבועים שקבע יצרן הרכב. ברכבי PEUGEOT 208 נהוג לבצע טיפולים כל 20,000 ק"מ או כאשר מגיעים לשנה. 

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.