טיפול לרכב אופל ASTRA

טיפול לרכב אופל ASTRA

מרכז שירות גולד מוטורס מתמחה בכל הפתרונות לרכבי OPEL – ASTRA. המוסך שלנו הינו מוסך מורשה שיטפל ברכב שלך על פי הוראות היצרן ובמומחיות ומקצועיות המותאמת בדיוק למה שרכבך צריך. אצלנו במוסך תוכלו להנות מחוויית שירות ייחודית הכוללת מסירות, אמינות ושקיפות מלאה ללא פשרות. מגוון מחלקות השירות שלנו מחכות להזמנת הטיפול שלכם דרך האתר או באמצעות הטלפון. בואו לבקר אותנו, נשמח לראותכם בכל עת!

מה כולל הטיפול לרכב OPELASTRA?

טיפול לרכבי OPELASTRA, אצלנו בגולד מוטורס, מתבצעים על פי הוראות היצרן שלרוב מחלק את היקף הטיפולים לפי שלושה סוגי טיפול:


טיפול קטן 

טיפול קטן הינו טיפול תקופתי שמומלץ לבצע כל שלושה חודשים. מטרת הטיפול היא תחזוקה שוטפת של מערכות הזקוקות להחלפת שמנים בתדירות גבוהה. בטיפול זה יוחלף שמן המנוע, שמן במסנן האוויר ושמן של מסנן המזגן. 


טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הינו טיפול תקופתי שנהוג לבצע כל חצי שנה. לרוב טיפול זה מומלץ לביצוע לפני עונת החורף. בטיפול זה יוחלפו השמנים שהוחלפו בטיפול הקטן, יוחלפו שמנים נוספים במערכות נוספות וגם יבדקו מערכות כמו: גלגלים ומגבים שהינם חשובים לנסיעה בטוחה בימי החורף.


טיפול גדול

את הטיפול הגדול כולם מכירים כטיפול השנתי של הרכב. את הטיפול הזה מבצעים אחת לשנה ובו יבדקו כל מערכות הרכב, יוחלפו שמנים ונוזלים בכל המערכות ויוחלפו רכיבים בעלי בלאי. 


אצלנו במוסך גולד מוטורס פועלים על פי הוראות היצרן ולכן כל החלפים שלנו הינם מקוריים בלבד. החלפת החלפים בטיפול השנתי הינה חשובה והכרחית לנהיגה בטוחה ותקינה ברכב. ברכבי OPELASTRA נהוג לבצע טיפול כל 15,000  אלף ק"מ או אחת לשנה. 

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.