טיפול לרכב MG EHS

טיפול לרכב MG EHS

מרכז השירות גולד מוטורס מציע לכם טיפול מקצועי ברכבי MG EHS. צוות המומחים שלנו מחכה לכם עם ניסיון וידע נרחב ומאפשר לכם להנות מכל הפתרונות לרכב במרכז שירות מורשה אחד המקפיד על איכות הטיפולים, אמינות ושקיפות מלאה ללא פשרות. אצלנו בגולד מוטורס אתם נהנים מחוויית שירות אחרת. תוכלו להזמין טיפול או תיקון לרכב באמצעות האתר או דרך הטלפון. מוזמנים לבקר אותנו, נשמח לראותכם תמיד!

מה כולל הטיפול לרכב MG EHS?

מרכז שירות גולד מוטורס הינו מוסך מורשה מטעם היצרן הפועל על פי הוראות היצרן. כל יצרן רכב מגדיר את היקף הטיפול התקופתי הנדרש, במקרה של רכבי MG EHS, מחלקים את שגרת הטיפולים לשלושה סוגים עיקריים:


טיפול קטן 

זהו טיפול שגרתי שבו מחליפים שמנים ונוזלים שהכרחיים עבור פעולת הרכב. בין השמנים יוחלפו: שמן המנוע, שמן מסנן האוויר ושמן מסנן המזגן. טיפול זה מומלץ אחת לשלושה חודשים.


טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הוא טיפול תקופתי המתרחש אחת לחצי שנה, בדרך כלל בחילופי עונת הקיץ לעונת החורף. בטיפול זה יוחלפו השמנים והנוזלים מהטיפול הקטן יחד עם בדיקה של מערכת המצתים, נוזל הקירור ונוזל הבלמים. נהוג לבדוק בטיפול זה גם את הגלגלים ולהחליף מגבים.


טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול המוכר לכולנו כטיפול השנתי. בטיפול זה יבדקו כל מערכות הרכב, לרבות החלפת שמנים ונוזלים במערכות שבוצעה בהם ההחלפה בטיפול הקטן והבינוני. כמו כן, יוחלפו רכיבים בעלי בלאי.


כל רכיבים שיוחלפו ברכב בזמן הטיפולים השונים, הינם חשובים והכרחיים לתפקוד התקין של הרכב ולנסיעה בטוחה. הטיפולים התקופתיים מצוינים בהגדרות היצרן, כאשר הטיפול התקופתי הגדול מתבצע ברכבי MG EHS כל 24 אלף ק"מ או שנה, הראשון מבניהם שמתקיים.

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.