טיפול לרכב MG ZS

טיפול לרכב MG ZS

במרכז שירות גולד מוטורס תוכלו להנות מכל פתרונות הטיפול לרכבי MG ZS. המוסך הינו מוסך מורשה מטעם היצרן ובו ממתין לכם צוות מומחים מקצועי שיטפל ברכב שלכם במסירות, אמינות, שקיפות מלאה ומקצועיות ללא פשרות. במוסך תמצאו מגוון מחלקות רכב המעניקות את כל טיפולי הרכב במקום מקצועי אחד. את חוויית השרות הייחודית שלנו תוכלו להזמין ישירות דרך האתר או דרך הטלפון. מוזמנים לבקר אותנו, נשמח לראותכם תמיד!

מה כולל הטיפול לרכב MG ZS?

מרכז השירות גולד מוטורס הינו מרכז הפעול מטעם היצרן. אנו פועלים על פי היקף הטיפולים התקופתיים שמגדיר יצרן הרכב בספרי הרכב. במקרה של רכבי MG ZS, נהוג לחלק את הטיפולים לשלושה סוגים:


טיפול קטן 

זהו טיפול שנהוג לבצע אחת לשלושה חודשים. טיפול זה חשוב והכרחי לשמירה על רכיבים מסוימים, בעיקר המנוע, מסנן האוויר ומסנן המזגן. בכל השלושה יוחלפו שמנים בכל טיפול כזה.


טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הוא טיפול שמומלץ לבצע אחת לחצי שנה. רוב הנהגים מבצעים את הטיפול לפני עונת החורף. בטיפול זה יבדקו מערכות חשובות כמו מצב גלגלים והחלפת מגבים. כמו כן, יוחלפו שמנים שהוחלפו בטיפול הקטן ושמנים במערכות נוספות.


טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול התקופתי הידוע שרוב האנשים מבצעים אחת לשנה. בטיפול זה נבדקות כל מערכות הרכב ומוחלפים רכיבים בעלי בלאי. במוסך מורשה כל הרכיבים המוחלפים יהיו מקוריים לרכב ה – MG ZS שלך.


החלפת רכיבים מקוריים ברכב הוא דבר חשוב והכרחי על מנת לנסוע באופן תקין ובטוח על הכביש. ברכבי MG ZS, מגדיר יצרן הרכב טיפול כל 12 אלף ק"מ כאשר מדובר ברכב שנוסע 10 ק"מ בשנה וטיפול כל 24 ק"מ עבור רכבים שלא שמצליחים להגיע לכמות ק"מ זו בשנה. בכל מקרה היצרן מגדיר לבצע טיפול זה אחת לשנה בכל מקרה. 

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.