טיפול לרכב פיגו 3008 PHEV

טיפול לרכב פיגו 3008 PHEV

מרכז השירות גולד מוטורס מציע לכם טיפול מקצועי ברכבי PEUGEOT – 3008 PHEV. צוות המומחים שלנו במרכז השירות ממתין לכם עם ניסיון וידע נרחב ומאפשר לכם להנות מכל הפתרונות לרכב במרכז שירות מורשה אחד. המומחים שלנו עוברים כשרות קבועות על ידי היצרן והם מקפידים להעניק שירות הכולל איכות, אמינות, מקצועיות ושקיפות מלאה ללא פשרות. אצלנו תוכלו ליהנות מחוויית שירות אחרת. תוכלו להזמין טיפול או תיקון לרכב באמצעות האתר או דרך הטלפון. מוזמנים לבקר אותנו, נשמח לראותכם תמיד!

מה כולל הטיפול לרכב PEUGEOT – 3008 PHEV?

מרכז שירות גולד מוטורס הינו מוסך מורשה מטעם היצרן. אנו פועלים לפי הוראות היצרן ומציעים לכם טיפולים על פי ההיקף שקבע. היקף הטיפולים ברכבי PEUGEOT – 3008 PHEV מחולק בדרך כלל לשלוש:


טיפול קטן 

טיפול שגרתי המתבצע בתדירות גבוהה ובו מוחלפים שמן המנוע, שמן מסנן האוויר ושמן מסנן המזגן. טיפול זה מומלץ אחת לשלושה חודשים.


 טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הוא טיפול תקופתי קבוע המתרחש אחת לחצי שנה, בדרך כלל לפני עונת החורף. בטיפול זה יוחלפו השמנים והנוזלים מהטיפול הקטן יחד עם בדיקה של מערכת המצתים, נוזל הקירור ונוזל הבלמים. נהוג לבדוק בטיפול זה גם את הגלגלים ולהחליף מגבים.


טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול השנתי שעושים בדרך כלל לפני טסט לרכבי PEUGEOT – 3008 PHEV. בטיפול זה יבדקו כל מערכות הרכב, יוחלפו החלפת שמנים ונוזלים במערכות שבוצעה בהם ההחלפה בטיפול הקטן והבינוני. כמו כן, יוחלפו רכיבים בעלי בלאי. 


כל רכיבים שיוחלפו ברכב בזמן הטיפולים השונים, הינם חשובים והכרחיים לתפקוד התקין של הרכב ולנסיעה בטוחה. ברכבי PEUGEOT – 3008 PHEV מומלץ לבצע טיפול כל 20,000 ק"מ או לאחר שנה.

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.