טיפול לרכב פיגו 2008

טיפול לרכב פיגו 2008

במרכז השירות של גולד מוטורס יש צוות מומחים מקצוענים שמחכים רק לרכב ה- PEUGEOT – 2008 שלכם! המקצוענים שלנו מוכשרים על ידי היצרן ומעניקים בכל יום חוויית שירות ייחודית הכוללת את כל הפתרונות שהרכב שלכם זקוק להן. במרכז השירות שלנו תוכלו להנות מאיכות, אמינות, מקצועיות ללא פשרות ושקיפות מלאה. ניתן להזמין טיפול דרך האתר או בטלפון. בואו לבקר אותנו, נשמח לראותכם תמיד!

מה כולל טיפול לרכב PEUGEOT – 2008?

טיפולים תקופתיים לרכבי PEUGEOT – 2008 נקבעים על פי יצרן הרכב. נהוג לחלק את הטיפולים לשלושה סוגים: 


טיפול קטן 

הטיפול הקטן הינו טיפול חשוב  והכרחי מאוד לשמירה על תקינות של מערכות מסוימות ברכב ועל הבטיחות שלכם. בטיפול זה מחליפים את שמן המנוע, מסנן שמן ומסנן אוויר, לעיתים גם מסנן מזגן.


טיפול בינוני

הטיפול בינוני הוא טיפול הכרחי, בעיקר בחילופי עונות. בטיפול זה, מעבר לחלקי החילוף המוחלפים בטיפול קטן, יוחלפו גם חלקים, שמנים ונוזלים שתדירות ההחלפה שלהם היא נמוכה יותר. בין החלקים ניתן למנות את מערכת המצתים, נוזל הקירור ונוזל הבלמים. כמו כן, יבדקו הצמיגים והמגבים ויוחלפו בהתאם לצורך.


טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא הטיפול השנתי המוכר שרוב האנשים נוהגים לבצע לפני טסט. בטיפול זה בודקים את כל מערכות הרכב, מחליפים נוזלים ושמנים בכל המערכות שזקוקות לכך ומבצעים החלפת רכיבים בעלי בלאי. 


החלפת רכיבים הכוללים בלאי הינה החלפה חשובה, שכן הם חשובים ונחוצים לתפקוד תקין של הרכב. לטיפולים התקופתיים מרווחים קבועים שקבע יצרן הרכב. ברכבי PEUGEOT – 2008 נהוג לבצע טיפולים כל 20,000 ק"מ או כאשר מגיעים לשנה.

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.