טיפול לרכב סיטרואן E_C4

טיפול לרכב סיטרואן E_C4

במרכז שירות גולד מוטורס תוכלו להנות מכלל פתרונות הטיפול לרכבי CITROEN – E_C4. המוסך שלנו הינו מוסך מורשה מטעם היצרן העובד עם צוות מומחים מקצועי המעניק לכם טיפול מסור, אמין ובשקיפות מלאה ומקצועיות ללא פשרות. במוסך תמצאו מגוון מחלקות רכב המעניקות את כל טיפולי הרכב במקום מקצועי אחד. את חוויית השרות הייחודית שלנו בגולד מוטורס תוכלו להזמין ישירות דרך האתר או דרך הטלפון. מוזמנים לבקר אותנו, נשמח לראותכם תמיד!

מה כולל הטיפול לרכב CITROEN – E_C4?

מרכז גולד מוטורס הוא מוסך מטעם יצרן הרכב ולכן אנו פועלים על פי היקף הטיפולים המומלץ לרכבי CITROEN – E_C4. ברכבים אלו נהוג לחלק את שגרת הטיפולים לשלוש:


טיפול קטן 

הטיפול הקטן הינו טיפול שנהוג לבצע בתדירות גבוהה, בדרך כלל אחת לשלושה חודשים. בטיפול זה מחליפים שמנים ונוזלים השומרים על תקינות הרכב. בטיפול הקטן יוחלפו בדרך כלל שמנים במנוע, במסנן האוויר ומסנן המזגן. 


טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הוא טיפול גדול יותר מהטיפול הקטן ואותו מבצעים בתדירות נמוכה יותר, בדרך כלל כל חצי שנה. בטיפול זה מוחלפים שמנים ונוזלים שהוחלפו בטיפול הקטן ושמנים ונוזלים נוספים. 


טיפול גדול

הטיפול הגדול הוא טיפול תקופתי רחב היקף המתבצע לרוב לפני טסט. בטיפול זה נבדקות כל מערכות הרכב ומוחלפים רכיבים הכוללים בלאי במוסך מורשה כמו גולד מוטורס, כל הרכיבים המוחלפים יהיו מקוריים לרכב ה – CITROEN – E_C4 שלך. 


החלפת רכיבים ברכב היא תנאי הכרחי וחשוב לשמירה על הבטיחות ברכב שלכם. ברכבי CITROEN – E_C4, ממליץ היצרן לבצע טיפול תקופתי אחת לשנה או כאשר מגיעים ל-15,000 ק"מ. 

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.