טיפול לרכב אופל CORSA

טיפול לרכב אופל CORSA

במרכז שירות גולד מוטורס מחכה לכם צוות מומחים המטפלים במקצועיות ברכבי OPEL – CORSA. היות ואנו מוסך מורשה מטעם היצרן, תוכלו לקבל במוסך שלנו פתרונות עבור כל בטיפולים שלהם זקוק הרכב שלכם. מרכז השירות שלנו מעניק שירות ייחודי ומסור המקפיד על אמינות, מקצועיות ללא פשרות, שקיפות מלאה וחוויית שירות אחרת. קבעו כבר עכשיו טיפול דרך האתר או באמצעות הטלפון. בואו לבקר אותנו, נשמח לראותכם בכל עת!

מה כולל הטיפול לרכב OPELCORSA?

טיפולים לרכבי OPELCORSA מתבצעים בהיקף הנקבע על ידי יצרן הרכב, לרוב מדובר בשלושה סוגי טיפולים:


טיפול קטן 

הטיפול קטן הינו טיפול שמומלץ לבצע בתדירות של כל שלושה חודשים. בטיפול זה מבצעים  תחזוקה שוטפת של מערכות הרכב הזקוקות להחלפת שמנים בתדירות גבוהה. בטיפול זה יוחלף שמן המנוע, שמן במסנן האוויר ושמן של מסנן המזגן. 


טיפול בינוני

הטיפול הבינוני הינו טיפול שמומלץ כל חצי שנה, בדרך כלל לפני עונת החורף. בטיפול זה יוחלפו השמנים שהוחלפו בטיפול הקטן וגם יוחלפו שמנים נוספים במערכות נוספות. כמו כן, יבדקו מערכות כמו: גלגלים ומגבים שהינם חשובים לנסיעה בטוחה בימי החורף. 


טיפול גדול

את הטיפול הגדול כולם מכירים בשם טיפול שנתי או טיפול תקופתי. את הטיפול הזה מבצעים אחת לשנה ובו נבדקות כל מערכות הרכב, מוחלפים שמנים ונוזלים בכל המערכות ומוחלפים רכיבים בעלי בלאי או כאלו שיצרן הרכב ממליץ על החלפתם בזמן מסוים.


אצלנו במוסך גולד מוטורס פועלים על פי הוראות היצרן ולכן כל חלקי החילוף שלנו הינם מקוריים בלבד. החלפת הרכיבים בטיפול השנתי הינה חשובה והכרחית לנהיגה בטוחה ותקינה ברכב. ברכבי OPELCORSA נהוג לבצע טיפול כל 15,000  אלף ק"מ או אחת לשנה.           

לתיאום תור לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם : )

בחרו רכב לטיפול

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונציגי גולדמוטורס חולון יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.